Спільно із будівельною компанією “Really Building”, ми подарували квартиру військовому Володимиру Пастушку, який з 2014 року захищає Україну від російської агресії.
![](https://youkraine.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-28-12.53.04-225x300.jpeg)
До війни Володимир Пастушок з Рівненщини був громадським діячем, активістом національно-патріотичних організацій, а у 2014-му, після Революції Гідності, долучився до війська добровольцем. Його бойовий шлях розпочався під Слов’янськом у складі Першого батальйону оперативного призначення імені Героя України генерала Сергія Кульчицького.
Відтоді “Пісня” захищає Україну не тільки зі зброєю у руках, а ще підіймає бойовий дух побратимів патріотичними піснями. Захисник зізнається – коли йому зателефонували і повідомили про квартиру, довго не міг повірити, що це правда.
![](https://youkraine.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/04/Снимок-экрана-2023-04-19-в-16.52.05-1-300x152.png)
“Світ не без добрих людей. Я навіть не планував, що таке в житті в принципі можливе. В моєму житті з моїми розкладами. У мене життя – війна. І Україна. А тут так склалося. Купити її я б не зміг,” – розповідає Володимир Пастушок і додає, що тепер бачитиме сім’ю частіше.
“Я в армії з 2014-го року і всі ці роки, коли був не на ротації, знаходився у військовій частині – 8 років в кінці робочого дня лишався у казармі жити. До сім’ї їздив в кращому випадку 2 рази в місяць. Тому це дуже важливо. Зараз сім’я переїде сюди.”
![](https://youkraine.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/04/Снимок-экрана-2023-04-19-в-16.51.30-300x193.png)
Загалом військовим вже подарували 6 квартир – повідомила співзасновниця
“YOUkraine” Ганна Мурашенко і пояснила, як обирали тих, кому допомогти.
![](https://youkraine.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/04/Google-Chrome_2023-04-27-14-23-22@2x-251x300.jpg)
“Ми спілкуємось особисто з бійцями, знаходимо тих у кого гостра потреба у житлі. Наприклад, кілька місяців тому компанія Really Building сказала, що готова надати ще одну квартиру у місті Українка. Я звернулася до знайомих в “Азові” і запитала: хто із тих, хто вийшов з Азовсталі, зараз гостро потребує житла. Хлопці розповіли про родину з Маріуполя, якій нікуди повертатися: наш захисник, дружина і маленька дитина. Цей герой заслужив цю квартиру. Ми прийняли рішення за добу і все оформили,” – поділилася Ганна Мурашенко.
Сподіваємося, що цієї важливої ініціативи долучаться й інші забудовники. Нині представники галузі об’єдналися у Будівельну бізнес-асоціацію. Тому віримо, що спільними зусиллями бізнес і надалі допомагатиме героям із житлом.